Напередодні «свята з усіх свят, торжества з торжеств…» родини закарпатських військових привітали своїх чоловіків оригінальними подарунками: дружини та діти військовослужбовців підготували їм сюрприз у вигляді листів, листівок та оригінальних аплікацій, присвячених Христовому Воскресінню. І у цьому їхньому прагненні не було б нічого дивного аби останні знаходилися вдома… Та, як ми вже неодноразово повідомляли, нині особовий склад окремої гвардійської Туркестансько-Закарпатської двічі Червонопрапорної гірськопіхотної бригади ОК «Північ» виконує поставлені завдання на східних кордонах.
До акції приєдналися також і вихованці Мукачівського будинку школярів. Діти різного віку своїми руками виготовили близько 200 подарунків для військових. Чимало з них ще й написали листи-привітання та листи-звернення до солдатів, у яких щиро їх привітали зі святом, висловили теплі слова на їх адресу про довіру, та переконання в тому, що закарпатці з честю виконають поставлені завдання й повернуться додому живими і здоровими.
Як зазначив представник з’єднання майор Валентин С. коли “сюрприз” буде доставлено до “району призначення” – він без сумніву додасть особовому складу додаткової впевненості, сил та натхнення. Підійме бойовий дух у виконанні конституційного обов’язку із захисту територіальної цілісності та недоторканості нашої Батьківщини.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s