ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК МИХАЙЛО КОВАЛЬ ТА МІНІСТР НАЦІОНАЛЬНОЇ ОБОРОНИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА ПАН ТОМАШ СЕМОНЯК ПРОВЕЛИ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

На базі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася робоча зустріч виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля та Міністра національної оборони Республіки Польща пана Томаша Семоняка у складі делегацій.
Генерал-полковник Михайло Коваль подякував польському колезі за підтримку українського народу та армії у нелегкий для України час.
У свою чергу пан Томаш Семоняк зазначив, що з перших хвилин розмови було досягнуто порозуміння з основних питань. Він запевнив присутніх у подальшому розвитку двосторонніх відносин між Україною та Польщею у питаннях військового співробітництва.
Керівники оборонних відомств України і Польщі також обговорили питання щодо створення спільної з литовцями миротворчої бригади.
Генерал-полковник Михайло Коваль повідомив, що багатонаціональна миротворча бригада виконуватиме завдання, коли буде необхідно забезпечити спокій громадян будь-якої держави, в тому числі й України.
— Це дужне важливе питання. Нам потрібно переймати досвід у наших колег, тому що вони пішли вперед. Але нам теж є чому їх навчити. Тому сьогодні була розмова про співпрацю і про наші плани на три роки наперед, — зазначив генерал-полковник Михайло Коваль.
Він підкреслив, що задоволений підсумками зустрічі з Міністром національної оборони Республіки Польща паном Томашем Семоняком:
— Це була запланована зустріч. Ми провели її в доброзичливій обстановці при великому порозумінні, — повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

«ЗА КОЖНУ КОПІЙКУ, ЯКУ ПОЖЕРТВУВАЛИ УКРАЇНЦІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ, МИ ВІДЗВІТУЄМОСЯ»

Про це заявив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль у Львові.
— Маючи нагоду, хочу подякувати всьому українському народу, який любить свої Збройні Сили, де сьогодні проходять службу брати та сини України. Зібрана дійсно велика сума, ми зараз направляємо ці кошти, щоб придбати засоби активного захисту військовослужбовців, а це кевларові шоломи, бронежилети. Крім цього, закуповуємо велику кількість спальних мішків та необхідне гігієнічне обладнання. За кожну копійку ми відзвітуємося. Це питання перебуває на жорсткому контролі керівництва Міністерства оборони України та Генерального штабу. Гроші будуть використані виключно на потреби Збройних Сил України, — запевнив генерал-полковник Михайло Коваль.

ПРЕДСТАВНИКИ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН З ЛЬВІВЩИНИ МУЖНЬО І ДОСТОЙНО ВИКОНУЮТЬ ПОКЛАДЕНІ НА НИХ ЗАВДАННЯ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Про це під час робочого візиту до Львова заявив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.
— Хотів би подякувати Львівщині за те, що представники частин, які дислокуються на теренах області дуже мужньо і достойно виконують покладені на них завдання на сході нашої країни. На слова подяки заслуговують військовослужбовці двох вертолітних бригад з Нового Калинова та Бродів, 24 окремої механізованої бригади, — відзначив генерал-полковник Михайло Коваль.
Він підкреслив, що також пишається діями десантників з різних регіонів країни. Зокрема, військовослужбовців 80 окремої аеромобільної бригади, якою командує полковник Віктор Копачинський.
— У бою під Слов’янськом рота саме цієї бригади прийняла удар першою. До речі, з 90-го року я не чув такої щільності вогню. Невеличкий підрозділ вийшов дуже достойно, — наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.
Виконуючий обов’язки Міністра оборони України зауважив, що жінки, діти, товариші по зброї, жителі Львівщини та всієї України можуть пишатися, що в нас є такі унікальні військовослужбовці.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ПООБІЦЯВ ДЕСАНТНИКАМ УСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ЯКІСНОГО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль в рамках робочої поїздки у Львівський гарнізон відвідав розташування 80 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Він зазначив, що саме у цій елітній військовій частині він проходив службу з 1990 по 1995 роки.
Генерал-полковник Михайло Коваль віддав розпорядження командуванню частини занести до історичного формуляру бригади дані про відмінне виконання завдань десантниками під час проведення антитерористичної операції. Зі слів керівника військового відомства, мужні дії військовослужбовців заслуговують на детальний опис, це стане можливим після підбиття підсумків АТО. Він відзначив високий бойовий дух бойову виучку військовослужбовців та висловив переконання, що українські десантники розпочали нову сторінку історії ВДВ.
Під час спілкування представники бригади повідомили про недостатню укомплектованість військової частини засобами індивідуального захисту та тактичним обладнанням. Генерал-полковник Михайло Коваль запевнив, що найближчим часом бойові частини українського війська отримають у повному обсязі необхідне спорядження, зокрема, сучасні бронежилети, кевларові шоломи, тактичні «розгрузки» та багато інших речей, які потрібні військовослужбовцю в польових умовах.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s