Чернівецьких військових підтримують аграрії

Posted: 23.04.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

Днями на території однієї з військових частин, що дислокується на Буковині, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між військовими, аграрною корпорацією «Сварог Вест Груп» та Благодійним фондом «Зміцнення громад». Цим документом задекларована співпраця у реалізації заходів, спрямованих на відновлення застарілої матеріально-технічної бази військової частини та сприяння підвищенню її боєготовності. Відповідно до Меморандуму Благодійний фонд «Зміцнення громад» за фінансування корпорації «Сварог Вест Груп» реалізовуватиме проект із фінансової, матеріальної та гуманітарної підтримки військовослужбовців. В межах співпраці також надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та інформаційні послуги з метою підвищення рівня мотивації військовослужбовців і підтримки їх бойового духу.
Від військової частини Меморандум підписав заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Ігор Соболенко, від корпорації «Сварог Вест Груп» – полковник запасу, заступник голови правління Петро Мосендз, від Благодійного фонду «Зміцнення громад» – директор Тетяна Василик.
– Допоки ситуація в країні стабілізується і держава зможе самостійно утримувати українську армію, ми готові брати на себе зобов’язання підтримувати військовослужбовців продовольчими товарами, паливно-мастильними матеріалами, транспортом і, звичайно, фінансовими ресурсами. – Зазначив у своєму виступі полковник запасу, заступник голови правління Петро Мосендз. – Підписання сьогоднішнього документу – офіційне тому підтвердження.
Директор Благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяна Василик зазначила, що така тристороння взаємодія стане поштовхом до початку системної роботи з метою підтримки як бойової готовності, так і бойового духу цієї військової частини, зокрема, та української армії, загалом.
Як повідомив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом підполковник Ігор Соболенко, на виділені гроші вже закупили бронежилети 4-го класу (орієнтовно на суму 180 тисяч гривень – прим. Авт.). Особовий склад частини буде забезпечений ними на 50-60%.
Користуючись нагодою начальник Чернівецького гарнізону, військовий комісар Чернівецького ОВК полковник Віталій Чурай подякував усім, хто надає допомогу військовим. За його словами, незважаючи на те, що Чернівецька область – найменша в Україні і не є промислово розвиненою, військові отримують значну допомогу від приватних підприємств та аграріїв краю.

Сергій БЕРЕЦЬ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s