Літературний десант до військових зв’язківців у Рівному

Posted: 24.04.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

З творчим виступом відомі українські поети сучасності відвідали військовослужбовців окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ».

Літератори Андрій Пермяков, Сергій Пантюк, Ірина Новоставська і Леся Мудрак за сприяння голови ветеранської організації частини Олександра Зайчука підтримали поетичним словом захисників Вітчизни та продекламували авторські вірші солдатам і офіцерам військової частини.
– Наш літературний десант висадився тут аби хоч трохи розважити українських військових у цей складний час. Ми хочемо підняти настрій людям в одностроях, що вже тривалий час знаходяться в повній бойовій готовності, – зазначив поет Андрій Пермяков.
Військовослужбовці насолодилися іронічними, сатиричними віршами, прослухали твори з інтимної лірики поетів чотирма мовами – українською, російською, англійською і французькою. На переконання заступника командира бригади по роботі з особовим складом, вклад творчих людей у підтримання морального духу військовослужбовців та їхнього культурного зростання – неоціненний.
– Такий час, що не кожен може собі дозволити відвідати творчі вечори та долучитися до сучасної поезії, – розповів офіцер. – Для нас велика честь, що літератори зголосилися завітати до нас зі своєю творчістю.
По завершенню заходу поети подарували бібліотеці військової частини збірки із своїми творами.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s