Армія обов’язково віддячить своєму народу за підтримку

Posted: 25.04.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , ,

Золочівсько-Перемишлянському об’єднаному районному військовому комісаріаті, яким керує підполковник Олександр Тіщенко продовжується навчання військовослужбовців, яких було призвано до цієї установи згідно умов оголошення часткової мобілізації.
– Після прибуття з ними було проведено майже тритижневий курс навчання, під час якого військовослужбовці повністю відновили теоретичні знання та практичну навченість і, після завершення вишколу, приступили до виконання службових обов’язків за посадами», – розповів військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко.

За словами офіцера сьогодні військовослужбовці повністю забезпечують життєдіяльність військкомату і готові стати на його захист. Також він зазначив, що на тлі агресивних дій РФ до військкомату потягнулися небайдужі українці, які почали пропонувати свою допомогу. «Це дещо не притаманна нам функція, але відмовити ми ніяк не могли, тож довелося створити координаційний штаб. Ми дякуємо нашим землякам, які постійно допомагають військовим. Майже щодня до нас приходять люди різноманітних професій і пропонують безкоштовну допомогу – від ремонту техніки до постачання продуктів».
Загалом, у військовому комісаріаті акумульовано та відправлено у військові частини, що перебувають на сході країни більше тони різноманітних продуктів, організовано постачання інших матеріально-технічних та медичних засобів, які вкрай необхідні нашим військовим. А саме –  комплектів постільної білизни на суму більше 14 тис. грн., півтисячі пар шкарпеток, півсотні «спальників», п’ять 4-5-місних наметів. За словами офіцера дуже вагому підтримку надали не лише пересічні громадяни, а також колективи Золочівської районної державної адміністрації та Перемишлянської районної ради.
– А у найближчій перспективі, за їхньої доброчинності, ми плануємо закупити та поставити у війська певну кількість бронежилетів, радіостанцій, біноклів та розгрузок. Хочу зазначити, що армія обов’язково віддячить своєму народу за підтримку: дасть відсіч ворогу та збереже країну від загарбників, – наголосив він.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s