Полковник Віктор Копачинський: «Хотів би всім мешканцям Львова подякувати за підтримку Збройних Сил»

Posted: 04.05.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

З нагоди Дня міста у Львівській міській раді відбулись збори. Під час засідання, традиційно, подяками, дипломами та почесними відзнаками нагородили найактивніших мешканців міста. Серед відзнак – диплом 80-й окремій аеромобільній бригаді ВДВ ЗС України – за мужність та дотримання присяги на вірність народу України. Командир бригади Віктор Копачинський також отримає премію міського голови – 10 тис. грн.
— Ця бригада зараз перебуває на наших спільних кордонах. Я дякую за героїзм, який проявляють наші десантники в охороні порядку, які наражаються на небезпеку. Ми ще відзначимо моїм окремим розпорядженням пана командира премією у 10 тис. грн, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
— Перш за все, хотів би привітати усіх зі святом міста Лева, побажати всім спокою, миру і процвітання нашому місту, — звернувся до присутніх командир бригади полковник Віктор Копачинський. — Для мене сьогодні велика честь. Це заслуга всього колективу, ваша повага до військовослужбовців військової частини, які з честю та гідністю виконують свої конституційні обов’язки. Разом з тим, це велика відповідальність перед громадою міста. Користуючись нагодою, хотів би всім мешканцям Львова подякувати за підтримку Збройних Сил і, зокрема, нашої військової частини, яка сьогодні виконує бойове завдання по захисту територіальної цілісності, незалежності східних кордонів нашої держави. Хотів би запевнити, що всі завдання, які будуть покладені перед військовим складом, будуть виконані. Щиро всім дякую! Слава Україні!, — зазначив він.

Прес-служба львівської міської ради.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s