Чорнобильська лікарня з Рівного взяла шефство над військовим полігоном

Posted: 05.05.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Днями Рівненський загальновійськовий полігон отримав суттєву благочинну грошову допомогу від Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Кошти плануються на відновлення об’єктів навчально-матеріальної бази полігону, закупки акумуляторів та деталей до бойової автомобільної техніки тощо. За словами командування військової частини, допомогу буде направлено для найнеобхіднішого, аби забезпечити якісну та швидку підготовку особового складу Збройних Сил України.

Нагадаємо, що на Рівненському загальновійськовому полігоні нині триває інтенсивний бойовий вишкіл військовослужбовців, які вже незабаром виконуватимуть завдання щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності держави. Тому, допомога Чорнобильської лікарні стала неоціненною інвестицією в підвищення обороноздатності України та підтвердженням гасла, що «народ і армія – єдині».

–  Нам дуже важливо, що лікувальна установа, Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, подала нам руку допомоги. Ми знаємо, які складні часи зараз переживає українська медицина, і те, що вони підтримали загальновійськовий полігон – це неабиякий героїчний вчинок лікарів, медсестер усіх працівників закладу, – зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом. – Хочу запевнити, що кошти до останньої копійки будуть використані на забезпечення підготовки особового складу Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s