На Тернопільщині формується батальйон територіальної оборони

Posted: 06.05.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У Тернополі почали формувати батальйон територіальної оборони. Про це сьогодні, 6 травня повідомив на брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський. За його словами підрозділ комплектується виключно добровольцями, командний склад сформують офіцери запасу.

— Люди, які йдуть служити за власним бажанням, мають вищу мотивацію та відданість обов’язку. При формуванні батальйону перевагу віддаватимемо тим громадянам, які уже проходили військову службу в армії, проте невідмовлятимемо й тим, які бажають одіти військовий однострій вперше. Такі краяни складуть військову присягу, — наголосив полковник Володимир Катинський.

Офіцер закликав патріотичних тернополян звертатися у військові комісаріати області. Вимоги до кандидатів, які бажають проходити службу у цьому військовому формуванні такі ж як і до військовослужбовців Збройних Сил України — стан здоров’я, морально-психологічні якості та відповідний вік, здебільшого до 40 років.

— Дислокуватиметься батальйон територіальної оборони у межах Тернопільської області. Після проходження комісії, особовий склад батальйону буде забезпечений необхідним майном та озброєнням. Військовослужбовці пройдуть бойове злагодження, — зазначив полковник Володимир Катинський.

Основними завданнями, які стоятимуть перед особовим складом батальйону є охорона важливих державних та військових об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами та інші.

Військовослужбовці нового підрозділу забезпечуватимуться речовим, грошовим та іншими видами забезпечення, як контрактники Збройних Сил України.

Варто зазначити, що територіальна оборона є комплексом загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття агресії з метою охорони та захисту державного кордону від посягань ззовні, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ (сил), охорони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни, а також радіаційного, хімічного, біологічного захисту військ і населення від наслідків аварій (зруйнувань) атомних електростанцій, об’єктів, небезпечних у хімічному відношенні, та підтримання режиму воєнного стану.

Більш детально про територіальну оборону та завдання можна ознайомитися у Законі України “Про оборону України” від 6 грудня 1991 року.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s