Військовослужбовці Рівненського гарнізону привітали ветеранів з Днем Перемоги

Posted: 08.05.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Сьогодні, 8 травня, у Рівненському гарнізоні з нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні, офіцери військових установ відвідали ветеранів та подякували їм за подвиг.

Зокрема, заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом майор Олександр Лук’янчук привітав визволителя обласного центру Мойсеєнка Андрія Костянтиновича та Зубкова Володимира Юхимовича. А начальник Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівне підполковник Олег Падитель завітав до ветеранів Вовк Віри Федорівни, Маслової Ніни Михайлівни, Шинкарука Миколи Маркізовича і Токунова Анатолія Івановича.

Слова щирої вдячності підполковника Олега Падителя також були адресовані Сухоруковій Ніні Тихонівні, яка працювала у військово-комунальній установі з 1944 по 1998 роки. Варто зазначити, що Ніна Тихонівна розпочала свою трудову діяльність у Збройних силах в 14 років, і зараз 85-річна жінка з радістю пригадує день Перемоги та роки відбудови зруйнованого під час війни міста Рівне.

–  Усім бажаю здоров’я та мирного неба, – сказала Ніна Сухорукова. – В цей складний час нам потрібно пригадати урок 1945 року і не повторювати помилок, адже безціннішого ніж людське життя і мир у нас нічого немає.

Також, з нагоди річниці закінчення Другої світової війни працівники Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівне провели змагання з міні-футболу. Шість команд, які представляли служби КЕВ, на футбольному полі боролися за перехідний кубок військово-комунальної установи.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s