… Схиляємо голови перед пам’яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини

Posted: 09.05.2014 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, ,

Військовослужбовці Тернопільського обласного військового комісаріату відвідали ветеранів Великої вітчизняної війни. На Тернопіллі, де через ймовірні провокації, пов’язані із складною ситуацією в державі, скасували масові заходи відзначення 69-ї річниці Перемоги ветерани не залишилися без уваги. До героїв-визволителів завітали тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський та його заступник з виховної роботи підполковник Андрій Миськів. Офіцери української армії привітали ветеранів з днем Перемоги, побажали їм міцного здоров’я та вручили подарунки.
— У цей день ми вшановуємо ветеранів, людей, які відвоювали для своїх нащадків найцінніше — можливість будувати мирне життя, — зазначив полковник Володимир Катинський. — Ми схиляємо голови перед пам’яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі.
Офіцер наголосив сивочолим ветеранам, що сьогодні вперше з дня Перемоги українці знову повинні взяти в руки зброю та боронитися. Зараз проти України ведеться неоголошена війна.
Крім того, ТВО облвійськкома зауважив, що представники районних військових комісаріатів Тернопільщини також відвідати сивочолих воїнів-переможців та привітати їх із святом.

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s