Ремотники відряджень не бояться

Posted: 13.05.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:,

Не зважаючи на те, що російські війська, як і раніше, розташовуються в прикордонних районах із східною Україною і готові до вторгнення в оборонному відомстві нашої держави активно проводиться низка організаційно-штатних заходів. Зокрема, на Львівщині проходить оптимізація ремонтно-відновлювальних частин. За словами командира новоутворення підполковника Юрія Примаченка військовослужбовців завзято підтримують місцева громада  та фермерські господарства, які надають свою посильну моральну та матеріальну підтримку.
– В останні місяці важливим елементом нашого бойового вишколу стали завдання із технічного забезпечення підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, які удосконалюють навички з бойової підготовки у визначених районах сходу держави, – розповів він.
Натомість командир однієї з ремонтно-евакуаційних груп капітан Назар Б., яка й нині перебуває у відрядженні в зоні протистояння зазначив: «Наші групи складаються із висококваліфікованих спеціалістів, також маємо увесь набір необхідних технічних засобів це дозволяє виконувати весь комплекс ремонтних робіт поточного та середнього ремонтів на готових агрегатах і деталях військової техніки у польових умовах.
Варто зазначити, що ремонтні підрозділи укомплектовані виключно військовослужбовцями-контрактниками, з високою мотивацією на військову службу та професіоналами своєї справи.
Натомість, військовослужбовці, які не задіяні у виконанні бойових завдань та особовий склад воєнізованої охорони також не пасуть задніх – постійно вправляються у вогневій підготовці, і, звичайно, особливу увагу приділяють протидиверсійній (антитерорестичній) підготовці.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s