Сестричок привітали з професійним святом

Posted: 13.05.2014 by rmclviv in Жіноче обличчя армії
Позначки:,

12 травня, у підпорядкованих підрозділах Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри. Зокрема, у Львові привітати сестричок з професійним святом зібрався майже весь колектив Центру. Під час урочистих зборів начальник ВМКЦ ЗР полковник медичної служби Іван Гайда наголосив на тому, що медичні працівники – одна з найгуманніших професій на землі, але серед них найлюдяніша, найпочесніша та найважча є сьогодні професія – медична сестра.
– Мабуть, не випадково, що місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії. Від всього особового складу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону бажаю усім медичним сестрам колективу, а також їхнім родинам міцного здоров’я, мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя! – зазначив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.
З нагоди свята середній та молодший медичний персонал та гостей привітали творчий колектив 58 Будинку офіцерів театр танцю «Левеня» та артисти-аматори Центу.
Зокрема, «левенята» подарували військовим низку хореографічних композицій – «Український віночок», «Поліські викрутаси», «Тарантелла», працівники Центру Любов Кольбенко та Богдан Воронко – виконали пісні «Мамо» та «Черемшина», а студентка Львівської консерваторії імені Миколи Лисенка Тетяна Генцар із виступила з імпровізацією на теми українських народних пісень.

Справжній фурор та прихильність глядів здобув начальник 58 Будинку офіцерів Віталій Провозін, який, що кажуть, на «одному подиху, продекламував декілька суспільно-важливих творів гумористичного жанру на актуальну тематику.

Віталій ІВАНОВ.

Довідка.
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році.
День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер.
Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найнтінгейл (12.05.1820 – 13.8.1910). Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста є саме в її честь, в день її народження – 12 травня. Тоді й сформувався стійкий стереотип: медсестра – це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s