Внаслідок сильних дощів у Самбірському районі Львівської області значно підвищився рівень води у річці Дністер, що спричинило підтоплення помешкань місцевого населення разом з городами та посівами.
В ніч з 15 на 16 травня керівництво Самбірської районної ради зібрало термінову нараду з питання підготовки до ліквідації наслідків повені. Збройні Сили України на нараді представляв заступник командира 703 інженерного полку підполковник Анатолій Загурський, який очолює у частині позаштатний загін ліквідації наслідків природного характеру.
Голова Самбірської районної державної адміністрації звернувся до командира інженерного полковника Олександра Корольова з проханням організувати евакуацію цивільного населення у селах Кружики та Ралівка Самбірського району. Терміново 3 групи, у складі яких 11 військовослужбовців, 2 одиниці техніки та 3 комплекти човнів для евакуації населення висунулись у місця стихійного лиха.
У селі Ралівка група військових інженерів на чолі із майором медичної служби Юрієм Гецем менше ніж за три години евакуювали з місць підтоплення 102 людини та їхнє майно.
У селі Кружики працювало дві групи на чолі із капітанами Вадимом Татариним та Олексієм Заручинським. За допомогою човнів СНЛ-8 воїни-сапери зняли із дахів будинків та інших прибудов 5 осіб та їхнє майно. Також військовослужбовці інженерного полку здійснювали підвіз питної води та продуктів харчування населенню, яке опинилося у водяній облозі.
Разом з тим, ще зовсім недавно згідно із програмою Реформування Збройних Сил України, яка була затверджена попереднім урядом, ця військова частина підлягала розформування. Самбірські сапери пишаються тим, що спроможні надавати гідну допомогу мирному населенню України у скрутну хвилину і залишаються вірні народу.

Вадим БАКАЙ.

Фото В.ЛАПЧУКА.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s