На Рівненщині формується батальйон територіальної оборони

Posted: 19.05.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, ,

На Рівненщині тривають заходи відбору та комплектування особовим складом батальйону територіальної оборони мобілізованими військовослужбовцями і добровольцями.

Об’єднані районні та міські комісаріати області призивають військовозобов’язаних, які добровільно виявили бажання проходити військову службу у цьому підрозділі. Батальйон територіальної оборони формуватиметься до кінця травня, але протягом першого дня планується укомплектувати його вже на 50%.

 – Військовослужбовці отримують обмундирування, засоби захисту від зброї масового ураження тощо, вони будуть розміщені на визначеному каразмено-житловому фонді, – зазначив заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату – начальник відділу мобілізаційно-облікової роботи полковник Андрій Пінчук. – А після завершення комплектування батальйону особовим складом і технікою розпочнеться бойове злагодження підрозділу на військовому полігоні. Хочу відмітити, що військові комісаріати відбирають солдат, сержантів, прапорщиків і офіцерів з високими морально-діловими якостями, патріотично налаштованих та готових до виконання визначених завдань. Батальйон територіальної оборони посилюватиме охорону державного кордону України.

 Варто зазначити, що до складу командування частини увійшли досвідчені старші офіцери, які нещодавно проходили військову службу на керівних посадах та мають досвід виконання миротворчих операцій. Бойовий дух новоприбулого особового складу високий, воїни пишаються службою Вітчизні і з нетерпінням очікують виходу на полігон, де вдосконалюватимуть військову майстерність з основних предметів бойової підготовки.

– Я добровільно вирішив піти до батальйону територіальної оборони, адже вірю, що це святий обов’язок кожного жителя Рівненщини – захищати Україну від можливих загроз, – розповів старший солдат Валентин Рабушенко.
Також, бійці батальйону набудуть навичок несення бойового чергування на блокпостах, охорони стратегічних об’єктів, зможуть вести боротьбу з незаконними збройними формуваннями.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s