Сьогодні, 23 травня, при Львівському інституті МАУП проведено ознайомче тестування кандидатів на зарахування до групи слухачів безкоштовного 400 годинного курсу «Англійська мова» ініційованих громадською організацією «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців». Як повідомила виконавчий керівник Проекту «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Олександра Огороднікова рівень знань охочих навчатися оцінювали викладач міжнародної організації «Британська Рада» Метью Стабс та викладач Кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка Лариса Саноцька.
– На ці курси можуть записуватися військовослужбовці, які мають вислугу не менше 10 років та позитивну характеристику від командування, працівники ЗС України заплановані на скорочення та звільнення або представники силових структур, які звільнилися зі служби в попередні три роки. Немає конкретних вимог до рівня володіння мовою є така вимога до групи, щоб ті люди які зібралися були на максимально однаковими за знаннями стосовно один одного. Тобто, якщо в групі є п’ятнадцять місць, а кандидатів 20, то очевидно претендентам із низьким рівнем знань буде важке потрапити на навчання. Тобто підбираються люди на приблизно однаковому рівні знань для того, щоб група була гомогенною і було можливо проводити якісне навчання.
За словами директора ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрія Роя на цей рік заплановано відкриття ще низки курсів, що фінансуються міжнародними організаціями.
– Вже через тиждень ми розпочинаємо 350 годинний курс “Менеджмент безпеки бізнесу” у місті Золочів, що на Львівщині. А вже восени плануємо відкриття курсів “Менеджмент готельного та туристичного бізнесу” у Львові, “Менеджмент безпеки бізнесу” в Мукачеві, “Комп’ютерна графіка та WEB дизайн” у Рівному.
Також він зазначив що навчання проводиться, в основному, у пообідній час. Усі випускники отримують свідоцтво державного зразка та міжнародні сертифікати.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s