З Божим благословенням на захист держави

Posted: 27.05.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:,

Вже третій місяць бригади фахівців Військово-медичного клінічного центру Західного регіону надають медичну допомогу в польових умовах на східних та південних рубежах України. Сьогодні, 27 травня, проведено чергову ротацію, замінити своїх колег відправилися офіцери – лікарі, середній медичний персонал та водії спеціального транспорту – військовослужбовці служби за контрактом.
Медичні бригади зі Львова відбули у визначенні райони для проведення медичного забезпечення підрозділів, що виконують завдання в межах антитерористичної операції.
– Ці медичні групи, до складу яких увійшли лікарі-хірурги, технічний та середній медичний персонал, змінять тих, хто вже довгий час у воєнно-польових умовах надає першу лікарську допомогу військовослужбовцям, – зазначив заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Іван Держило.
– Закликаю вас з честю виконати поставлене завдання і живими та здоровими повернутися до нас, – такими словами завершив напутнє слово начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда.
Боже Благословення львів’янам зчинив військовий капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ отець Михайло.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s