На Львівщині завершено формування батальйону територіальної оборони

Posted: 30.05.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

На Львівщині завершилося комплектування батальйону територіальної оборони. Особовий склад у складі близько 400 військовослужбовців зібрався у Центральному містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного для участі у заходах бойового злагодження підрозділів.
Сьогодні, 30 травня, воїни батальйону територіальної оборони Львівщини за військовими традиціями в урочистій обстановці отримали особисту зброю і скріпили цю подію підписами у відповідних відомостях.
Слід зазначити, що комплектування батальйону здійснювалося з числа військовозобов’язаних-добровольців за умов згоди кожного кандидата проходити військову службу на контрактній основі.
Разом із тим, 17 військовослужбовців новоутвореного військового формування, які у Збройних Силах свого часу не проходили строкову військову службу, сьогодні урочисто склали Присягу на вірність українському народові.
За ходом цього важливого для кожного солдата військового ритуалу спостерігали голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех та начальник Львівського гарнізону — начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.
Освятив воїнів батальйону територіальної оборони на ратну службу військовий капелан отець Тарас.
Завершилися урочистості виступом творчого колективу 58 будинку офіцерів та проходженням підрозділів батальйону урочистим маршем.
Слід зазначити, що за словами ТВО Львівського обласного військового комісара полковника Ігоря Боловицьких, особовий склад батальйону територіальної оборони укомплектований всім необхідним речовим майном, зброєю та засобами сучасного радіозв’язку. Для створення цього формування Львівська обласна рада виділила 1 мільйон гривень з місцевого бюджету. З цих коштів вже освоєно близько 300 тис. грн. А за час проведення занять з бойової підготовки та заходів бойового злагодження підрозділів у польових умовах надійдуть інші матеріально-технічні засоби, зокрема бронежилети та шоломи, необхідні батальйону для якісного виконання завдань за призначенням.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s