Українські військовослужбовці Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго прибула на Батьківщину

Posted: 30.05.2014 by rmclviv in Миротворчість
Позначки:, , , ,

29 травня у міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького здійснив посадку літак «Боїнг-737-230» Місії ООН, який в рамках чергової ротації доставив на Батьківщину понад двісті українських миротворців 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.
На рідній землі їх зустріли начальник армійської авіації командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Валентин Пістрюга та представник ОК «Північ» полковник Вячеслав Шамко, рідні та близькі миротворців.
Після проходження процедури митного та прикордонного контролю на миротворців, які виходили до терміналу зони прильоту чекали вітання та міцні обійми своїх рідних.
Під час короткого мітингу генерал-майор Валентин Пістрюга привітав військових із поверненням на Батьківщину та подякував за гідне виконання завдань в межах Місії ООН.
Також військовослужбовці вшанували хвилиною мовчання пам’ять військових авіаторів та військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань в межах антитерористичної операції на сході країни.
По завершенню мітингу військовослужбовці, які повернулися з Конго, вирушили до місця проведення акліматизації та ретельного медичного огляду. Після обстеження фахівцями-медиками миротворці роз`їдуться по своїх військових частинах, а через деякий час приступлять до виконання завдань за призначенням.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s