Обговорили в Рівному, під час круглого столу з питань інформаційної безпеки регіонального рівня, що відбувся на базі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. У розгляді актуальної на сьогоднішній час теми взяли участь представники засобів масової інформації Рівненщини, професорсько-викладацький склад кафедри, а також офіцери інформаційних структур оборонного відомства.
Як наголосила у своєму виступі перед учасниками столу декан факультету журналістики Ольга Мітчук основною метою зустрічі військових та цивільних журналістів є напрацювання спільних поглядів стосовно протидії інформаційній війні, яку розв’язала Російська Федерація, популяризації військової служби в українському суспільстві.
– Також, ми зацікавлені у формуванні високих професійних і моральних засад наших студентів: майбутніх журналістів-інформаційників, – зазначила декан.
Спілкування студентів зі старшими товаришами пройшло більш ніж результативно, адже під час живого спілкування з практиками майбутні «акули пера» отримали чимало корисної інформації.
Зокрема, під час обговорення однієї із тем офіцери звернули їхню увагу на альтернативний, від поданих у засобах масової інформації Російської Федерації, погляд на хід антитерористичної операції на Сході країни. Також, відповіли на чисельні запитання, серед яких розтлумачили молодим людям й вимоги законодавства з питань часткової мобілізації та матеріального забезпечення цих військовослужбовців.
Захід виявився настільки вдалим, що після його завершення учасники прийняли одностайне рішення про те, щоб такі спільні зустрічі проводити якомога частіше. Вирішили, що студенти-журналісти самостійно визначатимуть актуальні, на їх погляд, теми, а військові журналісти майори Олександр Гайн та Віктор Шубец братимуть участь в їх обговоренні та готуватимуть розлогі тематичні виступи.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s