Військово-медичний клінічний центр Західного регіону запрошує до співпраці

Posted: 07.06.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

Спеціалісти Військово-медичних клінічних центрів Західного, Центрального, Північного регіонів щоденно надають висококваліфіковану медичну допомогу військовослужбовцям різних силових структур, які отримали поранення в ході проведення антитерористичної операції.

За словами директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковника медичної служби Віталія Андронатія наразі проблем із фінансуванням і забезпеченням медикаментами немає.

– На сьогоднішній день наші лікувальні заклади забезпечено повністю, а ті що на сході – на 95%. Аби рятувати життя і здоров’я військовослужбовців та цивільного населення було прийнято рішення про розгортання військових мобільних госпіталів.

За його словами, єдина проблема, з якою сьогодні стикається військово-медична служба Збройних Сил України – санітарний транспорт.

“Нам не вистачає транспорту аби вивозити поранених з поля бою та перевозити їх для подальшого лікування. Для вирішення цієї проблеми здійснено перерозподіл наявних санітарних автомобілів та реанімомобілів, що дозволило “перекинути” автомобілі із західного регіону на схід. На жаль, укомплектованість цим видом транспорту поки що не висока”, – зазначив він.

Разом з тим, під час лікування поранених учасників АТО у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону виникла потреба у донорській крові.

Для волонтерів-донорів

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону запрошує до співпраці.

Забір крові проводиться за адресою:

м.Львів

вул. Личаківська, 26

Телефони для довідок:

(032) 275-57-95

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s