Громада Рівненщини зібрала понад 35 тисяч гривень на бронежилети для військовослужбовців

Posted: 07.06.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,
До благородної справи щодо забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України засобами захисту долучилася Рівненська обласна державна адміністрація, яка через Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» розпочала збір коштів на закупівлю бронежилетів.

 – До мене, як до голови облдержадміністрації, постійно звертаються матері та дружини військовослужбовців, які скаржаться, що для їх синів і чоловіків не вистачає засобів захисту, а саме бронежилетів. Тому ми вирішили ініціювати збір коштів на їх закупівлю. Вірю, що доля наших солдатів на Сході не байдужа жителям області. Спільно з меценатами, підприємцями, мешканцями Рівненщини разом допоможемо нашим землякам, які зараз на Сході боронять нашу українську землю, – розповів голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок.

Вже за перших кілька днів на рахунок благодійного Фонду «Скарбниця Надії», за оприлюдненими прес-службою ОДА даними, перераховано більше 35615,00 гривень.

– Ця тема для нашого фонду важлива, адже серед військовослужбовців є чимало тих, хто здає кров для онкохворих дітей, якими ми опікуємося. І ще жодного разу люди в однострої нам у цьому не відмовили. Отож, тепер наша черга допомогти їм зберегти життя, спорядивши солдат бронежилетами, – зауважила заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок додав, що коли на рахунку буде закумульовано достатньо коштів, розпочнеться закупівля бронежилетів. Щодо вимог до засобів захисту, то керівництво області проводить відповідні консультації з командуванням військ Оперативного командування «Північ».

– Ми вдячні за ініціативу органам державної влади, адже допомога сьогодні нам потрібна як ніколи, – прокоментував заступник командувача військ ОК «Північ» з тилу полковник Анатолій Вербицький. – Ми рекомендуємо закупляти для нашого особового складу бронежилети 4 типу захисту «Корсар» або подібні цій моделі. Спільно з паном Сергієм Рибачком, «Скарбницею Надії» та небайдужими жителями Рівненської області нам вдасться підвищити захист військовослужбовців від вогнепальної зброї та уникнути можливих жертв серед особового складу в районах виконання завдань.

Наразі, підприємство, де закуповуватимуться ці елементи обмундирування, ще не обрано. Скоріш за все, як зазначили у Рівненській облдержадміністрації, перевагу нададуть тому, що зможе виконати замовлення швидко і, головне, якісно. Щоб, як то кажуть, гроші не пішли на вітер. Також, на чому наголошує очільник області Сергій Рибачок, засоби захисту передаватимуться військовослужбовцям адресно. Тобто, чиновники облдержадміністрації вручатимуть бронежилети військовослужбовцям з Рівненщини особисто в руки, виїжджаючи в райони виконання завдань.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s