На Рівненщині відновлюють військову техніку і озброєння

Posted: 07.06.2014 by rmclviv in озброєння та військова техніка
Позначки:, , , ,
У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів, які виконують завдання з посилення оборони державного кордону.

З початку року на ремонтній базі частини було відновлено близько 30 одиниць артилерійського озброєння, серед яких бойові машини реактивної артилерії «Град», самохідні артилерійські установки «Акація», міномети «Васільок» тощо.

Також, відновлено понад 150 паливних насосів, відремонтовано 36 гальм відкатних частин та 10 накатників гармати танку Т-64БМ. До строю військових частин було поставлено не один десяток колісної автомобільної і броньованої техніки.

Виїзні ремонтні бригади з Рівненської області у військових частинах за місцями їх дислокації забезпечили обслуговування техніки для приведення у готовність до виконання завдань за призначенням.

Крім відновлення й ремонту озброєння і військової техніки, фахівці військової частини освоїли технологію пошиття танкових шоломофонів. Так, для військовослужбовців у райони виконання завдань вироблено понад 200 одиниць цих елементів обмундирування. Одночасно, розпочато виготовлення номерних знаків для військової техніки та встановленим стандартом.

Ми лише нарощуємо об’єми виконання завдань, адже ми забезпечуємо бойові підрозділи технікою швидко і, головне, якісно, – зазначив командир військової частини полковник Вадим Р. – Багато відновленого вже пішло у військові підрозділи, визначено перелік озброєння і військової техніки, які ми розпочнемо ремонтувати вже найближчим часом. Паралельно, частина розвиває власні ремонтні потужності. Усі зусилля підпорядкованого мені колективу зосереджені на тому, щоб забезпечити війська необхідним озброєння та військової техніки для якісного виконання ними поставлених завдань.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s