Громада Рівненщини опікується станом мобілізації в області

Posted: 14.06.2014 by rmclviv in Захисник Батьківщини!
Позначки:, , ,

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів за період з 2 березня 2014 року.

Зокрема, посадовець виступив під час сесії Рівненської обласної ради із відповідною доповіддю.

–  Районними і міськими комісаріатами проведено планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та відновлення навченості особового складу, – розповів полковник Дмитро Оксенюк. – Ми призвали до лав Збройних Сил більше тисячі військовослужбовців і близько сотні одиниць техніки народного господарства. Жителі Рівненщини гідно і честю виконують завдання з охорони державного кордону. На жаль, не відбулося без втрат – троє наших земляків героїчно загинуло у боротьбі з терористами. Але ми вживаємо заходи щодо поліпшення захисту військовослужбовців, аби уникнути таких болючих втрат в майбутньому.

Сьогодні, за словами військового комісара, також тривають заходи з формування та бойового злагодження підрозділів батальйону територіальної оборони. Відбір особового складу триває з числа добровольців. Комплектування здійснюється спеціалістами за принципом прямого посадового призначення з відповідним дотриманням тієї військової спеціальності, яку людина отримала до звільнення в запас.

–  Тилове забезпечення здійснює Оперативне командування «Північ», організовано триразове харчування, розгорнуто лазню, тобто створені нормальні побутові умови для комфортного проживання та якісного навчання особового складу, – зазначив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату, і додав, що зброєю та  боєприпасами військовослужбовці забезпечені повністю. Але є брак деяких елементів обмундирування.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов поцікавився, що саме не вистачає військовослужбовцям батальйону територіальної оборони. Так, він пообіцяв вирішити проблемні питання закупівлею військового взяття і постільної білизни.

–  Оскільки штатним розкладом цьому військовому підрозділу не передбачено забезпечення бронежилетами, то депутати обласної ради знайдуть шляхи як закупити елементи індивідуального захисту для військовослужбовців з Рівненщини, – прокоментував Михайло Кириллов. – Спільно з Міністерством оборони України ми укомплектуємо та забезпечимо наших оборонців усім необхідним. Ми віримо, що наш батальйон зможе відповідально та якісно виконати усі поставлені перед ним завдання.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s