Військові зв’язківці з Рівного: «Наші громадяни – це той тил, про який може тільки мріяти найкраща армія в світі»

Posted: 16.06.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
Підрозділи окремої бригади зв’язку Оперативного командування «Північ», що у Рівному, отримують допомогу від небайдужих рівнян та підприємців області.

Зокрема, Микола Сірук з Федерації профспілок Рівненської області подарував військовій частині пневмокаркасну палатку ПКС 5х10. А пан Сергій Федчак закупив для особового складу шкарпетки.

З елементами електрообладнання допомогли освітяни. Рівненська міська організація профспілки працівників освіти і науки України передала військовим зв’язківцям нагнітач, насос, світильник підвісний, розетки, електрощит, кабель тощо.

– Ця чергова допомога від рівнян говорить, що наші громадяни – це справді той тил, про який може тільки мріяти найкраща армія в світі – вони готові часто віддати останнє, аби український солдат міг впевнено боронити суверенітет країни, – зазначив заступник командира бригади по роботі з особовим складом підполковник Віктор К. – Усім, хто нас підтримує матеріально, хто не забуває сказати добрі і щирі слова військовослужбовцю, кажу: «Дякую!». Ми вас не підведемо.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s