Військові частини Тилу Збройних Сил України функціонують без збоїв

Posted: 16.06.2014 by rmclviv in на шляху до професійного війська
Позначки:,

На території однієї з військових частин, в межах об’єктивного інформування громадськості про стан справ у військових частинах Тилу Збройних Сил України відбувся брифінг уповноважених посадових осіб. Також представникам засобів масової інформації продемонстрували роботу пересувної ремонтної майстерні ПРМ-СГ, підготовку засобів заправки та транспортування пального та інших технічних засобів, а також дії штатного підрозділу пожежної охорони.
За словами представника Центру забезпечення Тилу ЗС України полковника Валерія Копішинського сьогодні усі підпорядковані підрозділи працюють у посиленому режимі.
– З початку березня та анексії Російською Федерацією Кримської автономії нас було приведено у вищу ступінь бойової готовності, а також посилено роботу особового складу щодо виконання завдань за призначенням. Зокрема, наші ремонтні відділення неодноразово виїжджали на польові бази для виконання робіт з відновлення військової техніки. Крім того, увесь особовий склад постійно бере участь у прийомі, розподіленні та відвантаженні гуманітарної допомоги та інших вантажів у війська.
За його словами за три місці поточного року було суттєво збільшено об’єми відвантаження пально-мастильних матеріалів: «наразі централізованим відділенням підвозу до військових частин поставлено орієнтовно до трьохсот тон автомобільного бензину, півтори тисячі тон дизельного пального та у двічі менше – авіаційного гасу».
У стислі терміни спеціалісти-тиловики зняли із довготривалого зберігання та підготовили до експлуатації близько півсотні одиниць техніки служби пально-мастильних матеріалів на базі УРАЛ-4320. У їх відновлені взяли активну участь також громадські активісти та органи державної влади й системи регіонального самоврядування. Так, нещодавно представники Жовківської районної ради передали матеріальних цінностей на суму майже 4 тисячі гривень – було закуплено 200 найменувань запасних частин до автомобільної техніки: свічі запалювання, лампи, замки та котушки запалювання, паливні насоси тощо.
Загалом, структурні підрозділи Тилу Збройних Сил України спроможні виконати завдання будь-якої складності, адже для цього вони устатковані усім необхідним. Зокрема, є свої ремонтні майстерні та цехи, у яких кваліфіковані спеціалісти можуть виконати без проблем ремонт штатних технічних засобів.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s