Закарпатці гартують дух під відкритим небом

Posted: 16.06.2014 by rmclviv in Бойова підготовка
Позначки:,

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко ознайомився з підготовкою особового складу батальйону територіальної оборони, який опановує військову справу на Ужгородському полігоні. Захід було проведено з ініціативи обласного військового комісара полковника Івана Васильцюна з метою інформування громадськості про стан справ під час формування новоутворення.
Навчальний день на полігоні відбувся в межах планових занять з вогневої підготовки з усіх типів стрілецького озброєння та спеціальних – із залученням співробітників спецпідрозділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України «Сокіл», роти патрульно-постової служби, спецпідрозділу СБУ «Альфа». «Специ» продемонстрували військовослужбовцям алгоритм дій на випадок нестандартних ситуацій, а також у разі прориву державного кордону військами противника.
Під час навчань представниками силових структур краю було досягнуто консенсусу в тому, що виучкою бійців батальйону мають займатися спеціалісти-інструктори, із досвідом практичного навчання військовослужбовців індивідуальній підготовці та діям на блок-постах.
Аби представники державної влади на собі відчули солоний піт «солдатського хліба» їм було запропоновано практично ознайомитися із штатним озброєнням та виконати начальні вправи на вогневих рубежах.
На завершення спілкування Валерій Лунченко запевнив особовий склад батальйону в тому, що нагальні проблеми підрозділу буде вирішено у стислі терміни: забезпечено безперебійне постачання питної бутильованої води, дообладнано польовий душ.
Також він наголосив на тому, що докладе зусиль для того аби повністю забезпечити військовий підрозділ усім необхідним.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s