Митці підтримали військовослужбовців Збройних Сил України

Posted: 16.06.2014 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, ,

У складний для держави час митці Львівщини підтримали військовослужбовців Збройних Сил України своїми талантами. Так, в місті Золочів у місцевому Народному Домі відбувся кількагодинний благочинний концерт, на який були запрошені військовослужбовці місцевого гарнізону з родинами, а також патріотично налаштована молодь, городяни. Музичне дійство відбулося з ініціативи громадської організації «Центр української пісні «Народна філармонія» до якої входять видатні митці, народні та заслужені артисти України.
– Метою нашого мистецького заходу є збереження цілісності української держави, забезпечення миру і єднання народу, підняття бойового духу Української армії, – зазначила ведуча концертної програми лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Руслана Лоцман.
Це вже сімнадцятий концерт «Народної філармонії» на підтримку військових по всій Україні. Її артисти виступали у військових частинах Чернігівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Полтавської, Київської, Львівської, Рівненської, Харьківської областях. А нещодавно творчий колектив повернувся з Дніпропетровської області, де виступали у медичному закладі в якому лікуються та проходять реабілітацію військовослужбовці, учасники бою під Волновахою.
Впродовж концерту присутні насолоджувалися українською народною та популярною піснею, хореографічними номерами та гуморесками. А на останок, організатори концерту передали військовослужбовцям малюнки учнів шкіл Київщини «За мир», книжки військово-патріотичної тематики. А священик отець Сергій благословив захисників Батьківщини на подальше служіння Україні.
– Ми вдячні Вам за чудові виступи та підтримку, активну громадську позицію, – подякував артистам від імені військовослужбовців Збройних Сил України на завершення командир ремонтно-відновлювального полку підполковник Юрій Примаченко.
Варто зазначити, що громада Золочівщині та фермерські господарства краю активно допомагають військовим, ініціювали збір коштів на придбання військової амуніції для підтримки боєздатності Збройних Сил України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s