У закарпатському Берегові попрощалися із воїном, який загинув від кулі терориста на сході країни

Posted: 17.06.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , ,

Тисячі берегівчан прийшли до місцевого Будинку культури на церемонію прощання з їхнім земляком, військовослужбовцем військової служби за контрактом 128 окремої гірськопіхотної бригади ОК «Північ» Роландом Поповичем. Провести в останню путь юнака прибули також представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бойові побратими, родина, однокласники, товариші й друзі.
Як зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Лунченко цього дня у скорботі за своїм сином схилило голову й усе Закарпаття.
— Страшно і боляче, коли вмирають молоді хлопці, коли бачиш горе батьків, близьких. Обіцяю, що сім’я загиблого Героя отримає допомогу, хоча і розумію, що будь-які компенсації – ніщо, зважаючи на таку втрату. Боже, бережи Україну!
Роланд виходець з сім’ї військового. Він лише два роки тому закінчив місцеву українську школу № 1. Міг вступити до вищого навчального закладу, однак спершу виявив бажання відслужити строкову військову службу. Її він не боявся, адже мав гідний приклад свого батька, який чимало років віддав армії. Випробувавши себе впродовж року хлопець відчув в собі сили й далі пов’язати свою долю зі Збройними Силами, тож зголосився на військову службу за контрактом. У числі перших військовослужбовець відбув на схід виконувати завдання в межах АТО.
15 червня під час виконання бойового завдання з охорони блок-посту поблизу Луганська життя 19-річного бійця перервала ворожа куля. Він не дожив до свого дня народження лише тиждень – 22 червня 2014 року йому б виповнилося двадцять років.
Його смерть додала Закарпаття до скорботного переліку областей, представники яких загинули в боротьбі з терористами, яких спонсорує путінський режим.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s