Представники військових комісаріатів Львівщини та Дніпропетровська обговорили особливості проведення часткової мобілізації

Posted: 18.06.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , ,

Львівський «Прес-клуб» організував телеміст з Дніпропетровськом, який тривав упродовж години.
Під час телеконференції, учасники зруйнували стереотип, що до армії мобілізовують лише жителів Західної України. Зокрема, заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Львівського ОВК Борис Андреєв заявив, що з нашої області до війська пішли більше 5000 осіб, а його колега з Дніпропетровська підполковник Сергій Полуциган розповів, що ця цифра у Дніпропетровській області вдвічі більша, та складає понад 10 000 мобілізованих.
Окрім цього, представники військових комісаріатів зазначили, що біженці з Криму та зони АТО, де військкомати працюють з перебоями або взагалі відсутні, також мають можливість захистити свою Батьківщину. Для цього потрібно лиш виявити бажання та з’явитися до будь-якого військового комісаріату в іншій області.
Силовики зазначили, що грошове забезпечення бійцям в зоні АТО збільшили. Відтепер вони отримуватимуть від 6000 грн.
Також на телемості обговорили проблему харчування мобілізованих. Розповіли – вона виникла тому, що годують військових приватні фірми, що в умовах особливого періоду викликає певні складнощі. Тому армійці змушені повернутися до старої та добре перевіреної схеми харчування.
Говорили також про те, яким чином здійснюється забезпечення усім необхідним військовослужбовців у зоні АТО. Про великий вклад у цю справу волонтерських рухів та об’єднань. Окремо обговорили тему техніки та озброєння сучасного війська.
Зазначимо, що Україна здатна мобілізувати більше мільйона чоловіків до війська, які в найкоротший термін здатні встати на захист Вітчизни.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s