Військові артисти провели концерт для поранених на Сході волинян

Posted: 19.06.2014 by rmclviv in Благодійність
Позначки:, , , , , , , ,

Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України підготував цикл концертів для поранених у ході проведення антитерористичної операції військовослужбовців.
Зокрема, 18 червня у рамках гастрольного туру концертна бригада ансамблю завітала до військового госпіталю в Луцьку, де проходять лікування п’ятеро бійців-волинян, які отримали поранення на Донбасі.
Концерт, з огляду на велику кількість глядачів, відбувся у на подвір’ї перед головним корпусом військового госпіталю. У програмі – пісенні та хореографічні композиції на патріотичну тематику. Серед них, відомі широкому загалу пісні «Я піду в далекі гори» композитора Володимира Івасюка, хореографічна постановка «Женихи» та «Гопак», хорова композиція «Ода Україні» тощо.
– Даний гастрольний тур відбувається за дорученням Заступника міністра оборони ІванаРуснака та за сприяння Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України. Репертуар та номери ретельно відібрані художнім керівником та головним диригентом Ансамблю заслуженим діячем мистецтв України полковником Дмитром Антонюком, – повідомила заступник начальника Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України підполковник Югіна Вітвіцька.
– Це, в першу чергу, патріотичний концерт, щоб підняти дух тим, хто повернувся після виконання військових завдань, і тих, хто туди поїде. Реакція людей демонструє, що ці заходи потрібні. Особливо зараз. Наш ансамбль, до речі, недаремно був створений у 1939 році, перед початком війни. Колектив прибув до Луцька у бойовому складі. Загалом в ансамблі 126 людей, у поїздці задіяли в основному молодих солістів та балет, – розповів начальник ансамблю полковник Сергій Макаренко .
Загалом, дійство усім сподобалось: і пацієнтам, і медичному персоналу госпіталю.
– У нас такі подвійні відчуття. Бо з одного боку, це ніби й добре, що звучить патріотична пісня, яка піднімає дух, що приїхав колектив зі столиці спеціально, аби нас розважити… А з іншого: сьогодні наші хлопці з Миколаївщини поїхали в зону АТО, на Луганщину. І їм там не солодко, – зізналися хлопці, які перебувають на лікуванні.
– Позитивні емоції у лікуванні важких хвороб і поранень. А особливо, у стабілізації психоемоційного стану поранених, дуже важливі, – відзначив начальник Луцького військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Хоменко.
Усього, у рамках гастрольного туру, заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України має дати 10 концертів у госпіталях по всій території України у містах Луцьк, Житомир, Одеса, Харків, Чугуїв, Вінниця та інших населених пунктах, де розміщені військово-лікувальні установи Міноборони.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s