Медичні працівники провели бойове злагодження в “полі”

Posted: 22.06.2014 by rmclviv in навчання військ: параметри якості

Днями, особовий склад однієї з частин безпосереднього підпорядкування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону провів заходи бойового злагодження в складі підрозділу. Як розповів підполковник медичної служби Петро Гринько особовим складом було здійснено 50-кілометровий марш на військовій техніці, проведено інженерне облаштування базового табору та розгорнуто 100 ліжковий медичний заклад.
– Наш шпиталь є спеціалізованим, багатопрофільним лікувальним закладом. Основним завданням є прийом, реєстрація, розміщення, медичне сортування поранених бійців та терапевтичних хворих, надання їм першої лікарської, кваліфікованої та невідкладної спеціалізованої медичної допомоги, проведення у встановлені терміни стаціонарного лікування, підготовка поранених військовослужбовців і хворих до подальшої евакуації у військові та цивільні лікувальні заклади, надання медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок бойових дій.
Декілька слів про наших медичних сестер. Усі вони військовослужбовці служби за контрактом. Разом із нами вони невтомно працювали на усіх етапах розгортання. А роботи на їхні руки випало чимало – усе потрібно було відмити, просушити, привести до ладу наметове містечко. Лише одне зняття з консервації хірургічних інструментів зайняло майже два дні. Адже процес це доволі складний – необхідно було видали антикорозійне упакування, провести видалення з поверхні внутрішніх порожнин консерваційних матеріалів. Потім, за допомогою різноманітних розчинників дівчатам довелося видаляли рештки «консервації» і, доводити їх до придатного стану за допомогою миючих розчинів із подальшим просушуванням, подальшу стерилізацію. Одним словом – роботи було багато. Але всі вони розуміють, що сьогодні потрібні тут, і саме від них залежить боєготовність нашого підрозділу, – зазначив він.
За словами офіцера для повноцінного функціонування польового медичного закладу усі відділення – сортувально-евакуаційне, хірургічне, госпітальне, анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії – оснащені усім необхідним, зокрема, й лікувально-діагностичним обладнанням. За потреби спеціалізовану допомогу готові надати нейрохірург, уролог, офтальмолог, отоларинголог, стоматолог, та інші спеціалісти. А також на його озброєнні є устаткування для флюорографічного та ультразвукового обстеження.
Варто додати й про те, що важливими складовими його безперебійного функціонування є клінічна та санітарно-епідеміологічна лабораторії, а також підрозділи забезпечення. Саме вони у «полі» забезпечуватимуть безперебійну роботу польової медичної установи – стерилізуватимуть увесь перев’язочний матеріал та інструментарій, забезпечуватимуть охорону й оборону визначеної території та функціонування господарчого блоку. Аби працювати у автономному режимі усі структурні елементи забезпечують автономні джерела енергопостачання.
Загалом, особовий склад мобільного госпіталю чітко усвідомлює важливість завдань, які доведеться виконувати у майбутньому. Тому медичний склад бригад посилено лікарями вищої та першої кваліфікаційної категорій, високопрофесійним середнім медичним персоналом із значним практичним досвідом у виконанні обов’язків в польових умовах.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s