Ціною власного життя вони рятували своїх бойових побратимів

Posted: 22.06.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!

21 червня, в Ужгороді відбулося прощання із контрактниками гірськопіхотного батальйону 22-річним командиром бойової машини молодшим сержантом Олександром Попадинцем, 23-річним механіком-водієм солдатом Сергієм Мартином та 20-річним механіком-водієм солдатом Михайлом Кулею. Вони загинули під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Провести в останній шлях Героїв зібралися чисельна ужгородська громада. Вже з самого ранку труни з тілами загиблих було встановлено біля закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру аби якнайбільше закарпатців мали змогу попрощатися з синами Срібної землі. Відтак процесія пішою ходою пройшла центром міста Пагорба Слави, де і завершили свій земний шлях Олександр та Сергій. Третього загиблого – солдата Михайла Кулю поховали на рідній Перечинщині.
Зі скупої офіційної інформації напередодні стало відомо, що українські військовослужбовці демонструють приклади героїзму та самовідданості під час боротьби з терористами.
«В рамках антитерористичної операції військовослужбовці, залучені до антитерористичної операції (АТО), продовжують виконання визначених завдань в Луганській та Донецькій областях. Дії військових спрямовані на звуження кільця блокування бойовиків в населених пунктах та районах, які підконтрольні терористам.
В окремих місцях тривають запеклі сутички, наслідком яких стають втрати серед учасників АТО та бойовиків. Українські військовослужбовці демонструють приклади героїзму та самовідданості під час боротьби з бойовиками, в лавах яких чимало російських найманців. Нерідко ціною власного життя військові рятують своїх бойових побратимів».
Ціною власного життя того дня рятували своїх бойових побратимів неподалік від Луганська й закарпатські воїни.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s