Закарпатці покращують матеріально-технічне забезпечення батальйону територіальної оборони

Posted: 25.06.2014 by rmclviv in Новини та події

Цими днями постійні комісії Закарпатської обласної ради провели засідання з метою вивчення проектів рішень, поданих до розгляду на позачергове пленарне засідання сесії обласної ради. Зокрема, 24 червня відбулося засідання комісії з питань бюджету, під головуванням Владислава Адама. Того дня значну увагу було приділено одному із головних напрямків – було проведено активне обговорення стану фінансування матеріально-технічного забезпечення військових області, напрацювання змін і доповнень до програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2014 рік та до обласного бюджету на 2014 рік.
Після жвавого обговорення цього суспільно-важливого питання народними обранцями було напрацьовано проект рішення із запровадження програми забезпечення військових необхідним спорядженням та засобами захисту. Передбачається, що її фінансування відбуватиметься коштом обласного та місцевих бюджетів. Загальний обсяг фінансових ресурсів, які запропонували виділити депутати – 6,4 мільйона гривень.
Також депутати запропонували внести зміни і доповнення до програми «Турбота». Йшлося про виділення коштів родинам сімей військовослужбовців із Закарпаття, які загинули під час антитерористичної кампанії.
Натомість віряни Мукачівської греко-католицької єпархії вже передали для потреб батальйону ТО елементи спорядження військовослужбовця.
Як розповів капелан Мукачівської греко-католицької єпархії отець Олег Сорока таким чином вони висловили свою підтримку Українському війську.
– Сьогодні вкрай важливо виявляти свою увагу до проблем армії, що бореться за нашу суверенну державу та її цілісність. Так сталося, що їй потрібні не лише молитви, а й – матеріальна допомога, – зазначив він.
Загалом, на благодійні внески для закарпатських військових було закуплено 40 пар військового взуття та 12 бронежилетів 4 рівня захисту.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s