У Львівській обласній раді відбулося засідання комісії з питань сприяння Збройним Силам України

Posted: 25.06.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , ,

Батальйон територіальної оборони завершив бойове злагодження та навіть перевиконав план з навчання. Солдати і далі знаходяться на полігоні, де покращують свої навички. Особовий склад вже повністю готовий до виконання поставлених завдань з територіальної оборони (охорони кордону, створення блок-постів…). Про це заявив командир Львівського батальйону територіальної оборони підполковник Андрій Кушнір. Зокрема, він зазначив, що завдяки Академії сухопутних військ вдалося залучити професійних інструкторів, які мають справжній бойовий досвід у гарячих точках. Окрім цього, підполковник Кушнір заявив, що у разі необхідності виконання завдань у зоні АТО до штату необхідно буде ввести декілька бронемашин.
Особовий склад батальйону територіальної оборони звернувся з відкритим листом щодо проблем забезпечення засобами індивідуальної безпеки та іншою амуніцією. Також відзначили активну підтримку громадян та підприємців. Зокрема, голова правління одного з банків оплатив 210 000 грн для закупівлі сотні бронежилетів. Протилежна ситуація з бюджетними грошима. За бюрократичних процедур та тендерних закупівель понад 200 бронежилетів не надходять до солдатів, хоча гроші на них є. Тому військові просять і надалі підтримувати їх. За їх словами, найбільш практичними бронежилетами є закордонні зразки, які люди через митницю переносять на собі.
Представники Львівської митниці зазначили, що вони готові і хочуть допомагати бажаючим перенести засоби захисту для українських військових. Про такі заходи попросили попереджати заздалегідь.

Роман ПОРОНЮК, Львівський ОВК.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s