У Чернівецькому військовому госпіталі лікують поранених під час АТО буковинців

Posted: 25.06.2014 by rmclviv in збереження життя та здоров’я
Позначки:,

Нещодавно до Чернівецького військового госпіталю прибули солдати, які отримали поранення на сході країни в зоні АТО. На полі бою їм надали першу медичну допомогу, після чого гелікоптером їх було доставлено до військово-медичного клінічного центру північного регіону, де їм надали спеціалізовану медичну допомогу, і вже звідти їх направили до Чернівецького військового госпіталю, де продовжується лікування, військово-лікарська експертиза та реабілітація.
Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернівецького військового госпіталю полковник медичної служби Олексій Барбазюк, у кожного пораненого буде свій термін перебування на стаціонарному лікуванні у військовому госпіталі.
Керівництво шпиталю стверджує, що для лікування поранених у них є все необхідне, більше того, вони готові й надалі приймати травмованих із зони АТО, оскільки в них працюють медики, які мають досвід роботи у гарячих точках та миротворчих операціях.
Також полковник Олексій Барбазюк зазначив, що в зоні проведення АТО беруть участь п’ятеро медичних працівників із Чернівецького військового госпіталю. Очолює цю лікарсько-сестринську бригаду начальник хірургічного відділення госпіталю лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії Юрій Царюк.

Сергій БЕРЕЦЬ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s