Кілька сотень примірників газет і журналів щотижня передають рівненські медійники військовослужбовцям до районів виконання завдань

Posted: 26.06.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
Військовослужбовці військових частин Рівненського гарнізону, які виконують завдання з посилення охорони державного кордону, від ТОВ «Огопрес» щотижнево отримують всеукраїнські та обласні газети і журнали.

Завдяки сприянню працівників медіа-галузі Рівненщини, захисники Вітчизни отримують новини та аналітику не лише з військових ЗМІ, а й від провідних українських видань, а також розважальну друковану продукцію. Серед журналів «Український тиждень», «Країна», «Автоцентр», «Лечебные вести», «Целитель», «Интервью», «Лечебник», «Люблю цветы», «1000 секретов», «Історії життя», «Психология и я», «Еда для всей семьи», «100 красвордов», «Гигант сланвору». А також, газети «Совершенно секретно», «Рівненська газета», «Зеркало недели», «Газета по-українськи», «Сегодня», «Аргументы и факты», «Факти», «Бульвар Гордона», «Добре здоров’я», «Порадниця».

Ми звернулися до керівника «Огопрес» Тетяни Данилової, і колектив товариства нам пішов на зустріч, – зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Віктор К. – На жаль, там де задіяний наш особовий склад, не скрізь є Інтернет, не кожен може переглянути телебачення, а от газети та журнали віднедавна доступні усім нашим військовослужбовцям. Це велика справа – підтримувати поінформованість солдат, прапорщиків і офіцерів. Люди обізнані щодо подій в країні та закордоном, читають об’єктивні думки експертів і політиків, набираються впевненості та якісно виконують поставлені завдання.

Усі кілька сотень примірників друкованих видань з Рівного раз на тиждень оперативно передають до районів виконання завдань.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s