Військовослужбовці спільно пожежними провели спільне тактико-спеціальні навчання

Posted: 27.06.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

У одній із артилерійських баз озброєння Збройних Сил України відбулися спільні тактико-спеціальні навчання військовослужбовців і рятувальників Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Рівненській області.

 Учасники навчання відпрацювали три основні етапи, серед яких зіткнення залізничного локомотива, внаслідок чого він перекинувся та загорівся, загоряння у складі пально-мастильних матеріалів, ліквідація пожежі в деревообробному цеху та евакуація з небезпечної зони потерпілих робітників.

 Завдяки оперативним та злагодженим діям особового складу військової частини та пожежних за короткий термін часу нештатні ситуації вдалося ліквідувати.

 – Під час тактико-спеціального навчання особовий склад на якісному рівні відпрацював питання злагодженості дій чергової служби військової частини з іншими структурами та відомствами при можливих нештатних ситуаціях, з пожежними розрахунками, користування радіозв’язком тощо, – зазначив командир військової частини полковник Вадим Р. – Крім того, навчання дозволили оцінити професійні можливості підрозділів Збройних Сил та ДСНС, їх технічну складову, рівень взаємодії у керуванні при проведенні різноманітних практичних дій із залученням спеціальної та важкої техніки.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s