Волонтери Закарпаття сформували чергову партію допомоги військовим АТО

Posted: 02.07.2014 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:, , ,

Закарпатці активно підтримують військовослужбовців силових структур, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни. За останні місяці до волонтерського руху долучається усе більше мешканців області, які не бажають латентно спостерігати за тим, що відбувається на Донбасі і використовують будь-які можливості, аби підтримати захисників Батьківщини. Вже пройшло декілька акцій зі збору необхідного воякам матеріально-технічного забезпечення. Під час яких було зібрано сотні кілограмів продуктів, медикаменти, білизну і речі першої необхідності.
Зокрема, на базі одного з окремих батальйонів 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Північ» відбувся завершальний етап акції, ініційованої ужгородками Властою та Людмилою. Волонтерки впродовж минулого тижня збирали кошти на допомогу військовим і на зібрану суму закупили необхідні продукти, туалетні приладдя та ліки військовослужбовцям-землякам, які беруть участь в АТО.
Як розповів представник військової частини, до розподілу й пакування у коробки допомоги долучився не лише особовий склад, а також родини військовослужбовців.
— Активну участь у цій роботі взяли родини тих військовослужбовців, які зараз виконують бойові завдання в межах АТО на сході країни, — зазначив він.
Варто зазначити, що ліки, які були закуплені пройшли перевірку на придатність та посортовані безпосередньо санінструктором військової частини.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s