Міністерство оборони України та Рівненська обласна державна адміністрація підпишуть угоду

Posted: 02.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У Рівненській обласній державній адміністрації проведено зустріч керівництва облдержадміністрації та обласної ради з комплексною групою Міністерства оборони України щодо співпраці з соціально-гуманітарних питань, шефської допомоги й військово-патріотичного виховання молоді.

Зокрема, під час заходу голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок обговорив з керівником комплексної групи МО України Віталієм Якимчуком питання матеріального забезпечення мобілізованих військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади  та добровольців батальйону територіальної оборони «Горинь». Також, торкнулися питань соціального захисту захисників Вітчизни, соціальної адаптації та реабілітації військових після завершення антитерористичної операції, передачі земельних ділянок Міноборони в обмін на житло.

–  Ця зустріч обумовлена складною ситуацією в країні та бажанням відновити позитивний імідж органів виконавчої влади, якими є військове відомство та обласна державна адміністрація, – зазначив Віталій Якимчук. – На нашу думку, в для досягнення успіху має бути живий контакт на людському рівні. Ми за короткий час з керівництвом Рівненської ОДА знайшли рішення до багатьох питань соціального і гуманітарного характеру, які стосуються Міноборони і облдержадміністрації. Це дає можливість напрацювати необхідні зміни чи уточнення до існуючої юридичної бази та шукати шляхи зменшення можливого бюрократичного тиску на громадян, як от у випадку із отриманням довідок, виписок тощо.

Також, під час зустрічі представники Міністерства оборони України та органів державної влади і місцевого самоврядування обговорили проект двосторонньої угоди. Цей документ передбачає співпрацю у питаннях військово-патріотичного виховання молоді, допомоги Збройним Силам України, налагодження шефської підтримки військових колективів. Важливим положенням майбутньої угоди стало пошук юридичних і законодавчих важелів вирішення соціально-гуманітарних питань військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Вже найближчим часом цей двосторонній документ буде підписано, що покладе передумови до налагодження більш тісних робочих стосунків Міністерства оборони України та Рівненською обласною адміністрацією.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s