У Львові посадовці обговорили питання забезпечення батальйону тероборони

Posted: 02.07.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

Для того, щоб відправити 3-й батальйон територіальної оборони Львівської області на Схід України, необхідно укомплектувати особовий склад засобами захисту. Про це, зокрема, йшлося сьогодні, 1 липня, під час екстреного засідання з питань матеріально-технічного забезпечення 3-го БТО, що відбулось під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Йосифа Ситника та за участі начальника Львівського гарнізону генерал-лейтенанта Павла Ткачука.
Під час засідання обговорили ефективність використання виділених на потреби батальйону коштів. Йдеться про 1 мільйон гривень з обласного бюджету.
Як зазначив представник обласного військового комісаріату, бійці 3-го батальйону досі не в повному обсязі забезпечені засобами захисту – бронежилетами та касками. Оскільки у штатному розкладі 3-го БТО не було передбачено такого технічного забезпечення, адже цей батальйон було створено для виконання завдань на території Львівської області. На сьогодні підрозділ отримав нові завдання від керівництва держави, але потребує доукомплектування матеріально-технічними засобами.
Відтак, Львівська обласна державна адміністрація спільно із обласною радою, військовими комісаріатами всіх рівнів, командуванням батальйону кооперують свої зусилля задля забезпечення 3-го БТО усіма необхідними матеріально-технічними засобами.
Як повідомлялось під час наради, із виділених з обласного бюджету коштів використано 238 тисяч гривень.
– Все, що від нас вимагала громада, ми виконали – надали фінансовий ресурс. Те, що в Україні є тільки один завод, який виготовляє бронежилети високого класу захисту, це проблема. Але ще більшою проблемою є те, що для закупівлі цих бронежилетів необхідно пройти усі бюрократичні тендерні процедури, що займають багато часу, – відзначив Йосиф Ситник.
На його думку, необхідно внести зміни в законодавче підґрунтя цих процедур, аби пришвидшити процедуру закупівлі бронежилетів.
Начальник Львівського гарнізону генерал-лейтенант П. Ткачук відзначив, що з боку військового командування гарнізону також активно здійснюється допомога щодо логістичного забезпечення 3-го батальйону тер оборони. Зокрема, з резервів Академії Сухопутних військ буде виділено взуття та теплий одяг для бійців батальйону. Крім того, для бойового залагодження підрозділу використовувались фонди навчально-матеріальної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки. В рази було збільшено постачання боєприпасів для проведення практичних стрільб особового складу. Також військовий посадовець наголосив, що і представникам державної та місцевої влади, і військового керівництва необхідно діяти скоординовано для того, щоби якісно підготувати військовослужбовців батальйону до виконання завдань командування.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s