Робоча група Міністерства оборони України провела зустріч з питань налагодження дієвої співпраці з керівництвом Львівської області

Posted: 07.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

У Львові, на базі обласної державної обласної адміністрації відбулася робоча зустріч представників оборонного відомства з керівництвом області. Головними питаннями, які виносилися на обговорення стали соціальний захист родин загиблих солдатів та діючих військових. Також, було внесено низку пропозицій щодо покращення ситуації із забезпечення житлом військовослужбовців гарнізонів.

У свою чергу начальник відділу Департаменту соціальної і гуманітарної політики Міноборони України Віталій Якимчук висловив впевненість в тому, що запропоновані ідеї мають право на життя і будуть подані ним на розгляд на вищому керівництву.
Під час заходу не обійшлося і без справедливої критики на адресу військовослужбовців. Зокрема, освітяни Львівщини висловили своє бачення на проведення у середніх навчальних закладах такого предмету, як «Захист Вітчизни» та повідомили про те, що не завжди вдається знайти порозуміння з військовими. У підсумку школярі не можуть закріпити практично здобуті у навчальних класах знання.
Військові пообіцяли попрацювати над «помилками» і до нового навчального року розробити алгоритм якісної взаємодії заради виховання патріотично налаштованої молоді.
Варто зазначити, що спілкування відбулося на виконання доручення Міністра оборони України з метою організації взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування. Стосовно сприяння у вирішенні соціально-гуманітарних питань діяльності Збройних Сил України, налагодження співпраці з громадськістю.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s