Воїнів-зв’язківців вдома зустріли хлібом-сіллю і квітами

Posted: 08.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Особовий склад окремої бригади зв’язку Оперативного командування «Північ», який виконував завдання у визначених районах, повернувся до місця постійної дислокації.

Із початку березня 2014 року воїни-зв’язківці залучалися до посилення охорони державного кордону України, забезпечували зв’язком органи військового управління та налагоджували дружні стосунки з місцевим населенням. За словами військовослужбовців, громади у районах виконання завдань допомагали ремонтувати техніку, урізноманітнювали раціон домашніми харчами, допомагали амуніцією, такою як «розгрузки» тощо.

У військовій частині особовий склад зустрів командир окремої бригади зв’язку із хлібом-сіллю. А жінок-військовослужбоців ще й з квітам. Привітали повернення бойових побратимів заступники командира бригади, командири підрозділів, родини, близькі та друзі воїнів-зв’язківців.

Наші військовослужбовці з честю виконали свій обов’язок, повернулися живими-здоровими, і це найцінніше для нас, – зазначив заступник командира окремої бригади зв’язку по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда. – Тепер у них буде вдосталь часу, аби відпочити та морально відновитися, провести час з сім’ями. А тоді вони продовжать службу у нашій частині. Сподіваюся, отриманий досвід буде корисним для нас усіх, а їхня робота у визначених районах наблизила перемогу та мир.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s