Обласний військовий комісаріат повинен стати взірцем дотримання законів і роботи з громадою Рівненщини

Posted: 08.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

У Рівненському обласному військовому комісаріаті відбулася розширена нарада щодо відповідальності посадових осіб за зловживання владою, хабарництвом, корупційним діянням та вжиття заходів щодо недопущення злочинів корисливої спрямованості.

Окрім особового складу підпорядкованих районних та міських військових комісаріатів, до заходу було залучено керівний склад Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, представника УБОЗ УМВС України в Рівненській області.

– Останнім часом серед мешканців області ширяться неприємні чутки про хабарництво у комісаріатах, і це не може не обурювати, адже службові перевірки не виявили таких фактів, – наголосив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Нам потрібно позбутися цього негативного клейма та стати взірцем дотримання законів і роботи з громадою Рівненщини.

Спільно із представниками контролюючих органів було обговорено пріоритетні напрямки роботи щодо запобігання та протидії корупції. Також, військкоматівці повинні знайти шляхи удосконалення системи надання документів, підвищити дієвість інформаційно-пропагандистської роботи тощо.
Важливим критерієм повернення позитивного іміджу комісаріатів визначено забезпечення більшої прозорості у роботі, підвищення рівня доброчесності та відповідальності посадових осіб.

Полковник Дмитро Оксенюк визначив завдання підпорядкованим установам щодо налагодження роботи та нагадав, що за порушення законів України, посадових осіб крім ганьби, чекає і кримінальна відповідальність.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s