На Рівненщині готують паливозаправники та поповнюють запаси пально-мастильних матеріалів для військових підрозділів АТО

Posted: 09.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , ,

На складі пального Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України, що на Рівненщині, триває прийом і видача пального, та зняття з консервації військової техніки для військових частин і підрозділів, що задіяні у проведенні антитерористичної операції.
Насамперед, це армійські паливозаправники та мобільні автозаправні станції, які понад 20 років зберігали на складах, а тепер їх активно відновлюють. Для приведення до ладу автоцистерн, автопаливозаправників, маслозаправників, перекачувальних станцій пального військовій частині із державного бюджету виділено понад 1 мільйон гривень.

Без такої техніки на полі бою не обійтися, адже пальне – це, як то кажуть, кров війни. Тому зараз ми працюємо самовіддано і без вихідних, аби у разі потреби там, на передовій, наші бойові побратими не відчували нестачу пально-мастильних матеріалів, – розповів начальник складу пального підполковник Микола Оладько. – Ми можемо знімати із зберігання 15 – 17 машин за добу. Замінюємо гумові елементи, де потрібно, перевіряємо паливну систему, і техніка готова поповнити військові частини й підрозділи Збройних Сил України. На даний час всі проблемні питання вирішуються швидко та без затримок.

Загалом, станом справ у відділах зберігання командування частини задоволено. Заступник начальника складу майор Сергій Шайдюк каже, що якби вчасно фінансувалися заходи регламентно-технічного обслуговування, що відповідно керівних документів має відбуватися кожних 8-10 років, то роботи було б набагато менше.

Зберігання техніки було організовано так, що навіть після значного терміну зберігання, машини завелися з першого разу і пройшли перевірку під час обкатки, – додав майор Сергій Шайдюк. – Металічні вироби і двигуни у відмінному стані. Особливої уваги, хіба що, потребує техніка, що зберігалася просто неба.

Також, у військовій частині триває поповнення непорушних запасів автомобільного бензину та дизельного палива. На технічній території для збільшення продуктивності та пришвидшення процесу додатково розгорнуто наземний складський трубопровід ПСТ-100х1,5.

Щодня прибувають колони військових паливозаправників з бази державного резерву, які здійснюють злив пального в резервуари, – зазначив підполковник Микола Оладько. – Його ми використаємо для поповнення запасів та забезпечення ПММ військових частин у зоні антитерористичної операції.

Кожна автоцистерна, яких у колоні більше десяти, вміщує 9 тисяч літів пального. З них беруть пробу якості, аби пересвідчитися, що пальне відповідає стандартам, та не псуватиме паливні насоси й двигуни танків, бойових машин піхоти і бронетранспортерів.

Отож, невдовзі визначена кількість бензовозів, маслозаправників, перекачувальних станцій пального, заповнених по вінця ПММ, буде відправлена на схід України. Там таких машин, скоріш за все, якраз бракує.

 

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s