Перспективи соціальної адаптації військовослужбовців силових структур Західного регіону на II-ге півріччя

Posted: 10.07.2014 by rmclviv in соціальна адаптація
Позначки:, , ,

У Львові, на базі громадської організації «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку» проведено методичний збір, під час якого було розглянуто актуальні питання подальшої роботи у II-му півріччі в межах міжнародних національних програм за фінансування Північноатлантичного альянсу – «НАТО-Україна», офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні – «Допомога у соціальній адаптації військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України», Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія у співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації. Як розповів директор громадської організації Андрій Рой цієї осені у Західному регіоні для військовослужбовців та членів їхніх сімей буде організовано вісім безкоштовних курсів.
– В межах цих програм нами проводиться професійне навчання за 6 цивільними спеціальностями, а загалом – маємо напрацювання з перенавчання більше ніж 20 напрямків. У вересні-грудні 2014 року будемо проводити курси “Комп’ютерна графіка та веб-дизайн” – м.Рівне (350год., ОБСЄ); “Менеджмент готельного та туристичного бізнесу” – м.Дрогобич (500 год., ОБСЄ); “Менеджмент малого бізнесу” – м.Мукачево (350 год., ОБСЄ); “Менеджмент готельного та туристичного бізнесу” – м.Львів (350 год., НАТО); “Менеджмент безпеки бізнесу” – м.Броди (350 год., НАТО); “Менеджмент безпеки бізнесу” – м.Самбір (350 год., НАТО). Понад 200 військовослужбовців зможуть отримати нові знання,що знадобляться їм у цивільному житті.
До речі, в нашому місті ми вперше проводимо 500 годинний курс “Інформаційні технології в бізнесі (Комп’ютерна графіка та веб-дизайн)” за сприяння Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія у співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації .
Загалом, отримати додаткові спеціальності, що посвідчені свідоцтвами державного зразка та міжнародними сертифікатами і є конкурентоспроможними на ринку праці матимуть змогу офіцери та контрактники, звільнені у запас в 2009-2014 р. та сплановані до звільнення у 2014-2015 рр. які мають вислугу не менше 10 років. Навчання проводиться у пообідній час.

Довідково.
Прийом документів проводиться до 20 серпня 2014 р.
Більше інформації – http://www.zrcp.lviv.ua/index.html

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s