Учасникам антитерористичної операції із Рівненщини виділять земельні ділянки

Posted: 10.07.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У Рівненській обласній державній адміністрації вирішено питання виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції  та вже визначено 545 гектарів землі в межах області.

–  Виділення земельних ділянок – це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто обороняє наш кордон, захищає мир та спокій наших громадян на сході України, – зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський. – Ця ініціатива розпочата, і вона повинна бути доведена до кінця. Усі учасники антитерористичної операції мають отримати земельні ділянки. І цей процес повинен бути максимально прозорим.

Земельні ділянки, запропоновані для військових, будуть двох типів – для ведення сільськогосподарських робіт – 289 гектарів, та для будівництва – 225 гектарів, повідомила начальник головного управління Держземагенства в Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко. Крім того, є можливість додаткового надання понад 100 гектарів землі.

Земля буде надаватися за принципом місця проживання, а також для тих учасників АТО, які ще не використали своє право на безоплатну приватизацію, – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s