Днями у Львові відбулася культурно-мистецька акція у підтримку військовослужбовців, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України.
У одній з професійних фотостудій міста відбулася фотосесія дівчат, які виявили бажання сфотографуватися для вітальних листівок на фронт. У такий спосіб вони вирішили підтримати мужніх українських військовослужбовців, які вже чотири місяці перебувають на фронті, визволяючи Донбас від російських терористів.
Ініціатором такої акції, яку підтримали в Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, виступила журналістка інформаційної агенції «Гал-інфо» Анна Новик. В соціальній мережі «Фейсбук» вони запропонували дівчатам взяти участь у фотосесії, яка стала справжнім мистецьким проектом.
Участь у цьому проекті взяло близько 15 дівчат, значна частина із них – журналістки та радіо-ведучі найпопулярнішого у Львові радіо «Львівська Хвиля».
Вирішити організаційні питання із наданням студії для проведення фотосету допоміг журналіст Антін Борковський. Для такої благородної мети на волонтерських засадах працювали одні із кращих львівських фотографів – Сергій Бобра (фотокор «Гал-інфо»), Мирослав Пархомик (фотокор «Захід.Нет»), Мирослава Іваник (журналіст та фотограф «Львівської газети»).
Організатори особливо вдячні професійному візажисту Наталі Пустовойт, яка протягом трьох годин зйомки, на волонтерських засадах, без перерви займалася макіяжем моделей.
Процес виготовлення листівок відбуватиметься у кілька етапів. Перший етап, проведення фотозйомки, вже відбувся. Після того, як фотографи відберуть найкращі фото, буде розроблений дизайн самої листівки.
Організатори сподіваються, що допоможуть з поліграфією меценати, або ж друкарні висловлять бажання долучитися до акції та виготовити листівки.
Після того, як листівки будуть готові, організатори акції мають намір обв’язати їх жовто-блакитними стрічками та відправити їх нашим бійцям на Донбас. У тому, щоб листівки дійшли до адресатів, обіцяють посприяти військові та волонтери.
– Організаційний процес зйомок був не таким вже й тривалим – багато людей із якими довелося спілкуватись охоче включались у організацію заходу, – каже ініціаторка акції Анна Новик. – Ми готували цю акцію із щирим серцем. Знаємо, що добре слово, посмішка потрібні бійцю не менше, аніж додатковий боєзапас. Гадаю, нашим хлопцям там, на передовій наші подарунки грітимуть душу і, думаю, вони плекатимуть надію на майбутнє… і це дасть наснаги швидше перемогти ворога і повернутись неушкодженими! До того ж, усі мої знайомі і я особисто вражені надзвичайною мужністю і героїзмом наших земляків десантників, піхотинців, розвідників, пілотів бойової авіації та інших, хто прикладає руку для пришвидшення перемоги!

Підполковник Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s