Сапери з Львівщини готуються до виконання завдань у визначених районах

Posted: 11.07.2014 by rmclviv in Ознака часу
Позначки:, ,

Військовослужбовці інженерного полку, який дислокується на Львівщині, наполегливо готуються до виконання інженерних робіт у визначених районах. Для цього створено зведений інженерний загін. Нині у військовій частині тривають заходи щодо підготовки особового складу, відновлення техніки, підготовки обладнання та майна.
З метою перевірки готовності саперів до дій за призначенням у полку працював начальник інженерних військ Збройних Сил України полковник Василь Пекельний. Офіцер оцінив якість підготовки особового складу щодо встановлення мінних полів та пророблення в них проходів, проведення землерийних робіт, наведення мостів через водні перешкоди тощо. Слід зазначити, що результатами перевірки полковник Василь Пекельний задоволений — військовослужбовці частини впевнено та професійно діють під час виконання завдань, вміло використовують штатну військову техніку та озброєння.
Крім цього, начальник інженерних військ ЗС України зустрівся з молодими офіцерами, які після закінчення вищого військового навчального закладу прибули в частину для подальшого проходження військової служби на посадах командирів взводів. Під час розмови з лейтенантами полковник Василь Пекельний розповів про перспективи подальшого проходження служби в інженерних військах та дав поради щодо скорішої адаптації у військовому колективі та набуття рис справжнього командира.

Вадим БАКАЙ.

Фото Василя ЛАПЧУКА.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s