Пораненим військовослужбовцям надається кваліфікована медична допомога

Posted: 15.07.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, ,

Наші військовослужбовці, які отримали поранення під час боїв з терористами отримують повноцінне лікування на рівні світових стандартів надання медичної допомоги. На цьому 14 липня наголосив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда під час брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації. За його словами з часу проведення антитерористичної операції на сході країни цією медичною установою було надано кваліфіковану, в окремих випадках спеціалізовану, медичну допомогу більше ста військовослужбовцям.
– З початку березня наші спеціалісти беруть активну участь в поверненні до строю військовослужбовців, поранених в боях з терористами на Донбасі. Власне, основна боротьба за їхнє життя проводиться безпосередньо на полі бою, у військових польових госпіталях, цивільних медичних установах, які розташовані поблизу зони АТО. Безпосередньо в Центрі вже проводиться подальший етап лікування, що направлений на збереження життя і здоров’я наших хлопців, зменшення порушень їх життєвих функцій.
До Львова їх транспортуванням займаються екіпажі та лікарсько-сестринські бригади реанімаційно-операційного літака Ан-26 «Віта» та спеціально переобладнаного під медичні потреби військово-транспортного Ан-26, зазначив він.
У свою чергу Головний хірург Західного регіону, Заслужений лікар України, голова Асоціації нейрохірургів Львівської області полковник медичної служби Іван Богдан розповів присутнім про першочергову медичну допомогу, що була надана пораненим військовослужбовцям, яких у ніч з суботи на неділю було доставлено у медичну установу.
– Серед цієї партії військовослужбовців, які прибули до нас є троє з пораненнями середньої важкості, а решта – з легкими пораненнями м’яких тканин кінцівок, тулуба, голови. В основному це представники нашої області, але є й п’ять жителів Білої Церкви з Київщини. Зараз із ними проводяться етапні хірургічні обробки, призначено лікування направлене на зменшення ускладнень, інвалідності, відновлення життєвоважливих функцій.
Також лікар розповів про те, що повної втрати кінцівок ні в кого серед тих, кого перевезли на лікування немає: «Ніхто не втратив кінцівок повністю, однак двоє мають часткову втрату кінцівок. Для них ми будемо виготовляти протези на базі Львівського протезного заводу».
Варто зазначити, що Військово-медичний клінічний центр Західного регіону визначено Військово-медичним департаментом вітчизняного оборонного відомства лікувальним закладом на базі якого проводитиметься відновне лікування поранень хребта, важких рухових ушкоджень тощо.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s