На виконання Указу Президента України № 607 «Про часткову мобілізацію»

Posted: 24.07.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , ,

На базі Львівської міської ради відбулася погоджувальна нарада з питань активації співпраці між органами самоврядування та місцевого військового управління в межах виконання положень Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 «Про часткову мобілізацію».
У заході взяли участь керівний склад міськради, голови районних рад та виконуючий обов’язки військового комісара обласного військового комісаріату підполковник Олександр Тіщенко.
У своєму виступі перед присутніми обласний військовий комісар розповів присутнім про нагальні потреби військових колективів у зоні відповідальності військкомату.
– Для того аби виконати поставлені завдання нам необхідно активізувати взаємодію в ланці «районі ради – районні комісаріати». Прошу вашого сприяння в оповіщенні військовозобов’язаних громадян у віддалених населених пунктах, а також з пошуком тих, які, часом несвідомо, ухиляються від виконання конституційного обов’язку.
Також, підполковник Олександр Тіщенко просив сприяння в тому, аби техніка, що підпаде під мобілізацію була в робочому стані: «… хочу наголосити на тому, що військо потребує справної техніки, а не залишки «розкоші». Самі розумієте – в бойових умовах її ремонтувати немає часу та вкрай складно».
Варто зазначити, що під час наради було досягнуто певного консенсусу. Власне, на переконання першого заступника Львівського міського голови Олега Синютки з цього питання буде проведено відповідну роботу з працівниками районних рад та визначених підприємств.

Юлія КІНДЗЕРСЬКА.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s